< Попередня новина

Засідання розширеної техради
29.01.2020 15:42 - давність новини: 71 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”

В ДП “Новоушицьке лісове господарство” проведено розширену технічну раду під керівництвом директора П. А. Стецюка на якій розглянуто результати фінансово – господарської діяльності підприємства за 2019 рік. Підприємство спрацювало успішно, виконало планові показники й отримало прибуток від своєї діяльності. 
 Головним економістом Хрустінською М. М. було представлено результати роботи підприємства за 2019 рік. Показники ведення лісового господарства в ДП “Новоушицьке лісове господарство” знаходяться на належному рівні. Обсяг заготовленої лісової продукції зріс на 4%. Виконано заплановані показники з проведення рубок формування та оздоровлення лісів.  Проведено рубки в молодняках на площі 91 га. Було створено лісові культури  на ділянках площею 19 га., що становить 100% від плану.  Обсяги реалізації декоративного посадкового матеріалу склали  500 тис. грн. В 2019 році суттєво зросли обсяги переробки деревини. 
Директор підприємства П.А.Стецюк наголосив на обов’язковому проведенні заходів з підвищення ефективності використання лісосировинних ресурсів.
Головний лісничий Лукомський О. О. акцентував увагу лісової охорони на пожежонебезпечному періоді в зв’язку з нехарактерною для української зими плюсовою температурою та розпорядився забезпечити здійснення першочергових профілактичних та протипожежних заходів у лісах. 
Інженер з техніки безпеки Кривий В.В. виступив перед працівниками  з темою «Безпека на виробництві». Він розповів про нещасні випадки, які сталися уже в цьому році. Підкреслив, що для того щоб уникнути виробничого травматизму потрібно дотримуватись правил техніки безпеки, особливо на рубках, які здійснюються вибірковим способом, де можливе зависання дерев та гілля.

Поширити новину