< Попередня новина

З робочим візитом
8.05.2020 11:06 - давність новини: 26 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство»

З метою забезпечення додаткових надходжень до бюджету підприємства ДП «Новоушицьке лісове господарство» здійснює переробку низько товарного дуба категорії D. Можна зазначити, що в умовах зменшення ділової активності, низькосортна продукція користується дуже малим попитом на ринку та накопичується на складах протягом тривалого періоду. Це призводить до поступового втрачання нею ділових якостей і перетворення у дров’яну деревину, що неминуче призводить до збитків підприємства.
Підприємство здійснює переробку деревини на договірній основі. Договір укладено з ФОП Гнатюк В.П. З початку року перероблено 284 м3 деревини. Обсяг реалізації пиломатеріалів склав 203 м3 на суму  970 тис.грн.
Заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ  Безноско Ю.Л. в присутності директора ДП «Новоушицьке л/г» побував у цеху переробки деревини. Він оглянув якість здійснення переробки низькосортної продукції дуба звичайного. Було перевірено сортність колод, що переробляються, сам процес розпилювання та затарювання готовою продукцією.
 

Поширити новину