< Попередня новина

Вік живи – вік учись
3.06.2020 14:49 - давність новини: 63 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

Днями в ДП «Новоушицьке лісове господарство» провели навчання по гасінню лісових пожеж за участі 16 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Хмельницькій обл.., головного лісничого Лукомського О.О., інженера л/к, лісничого Новоушицького лісництва, начальника ДКР та працівників лісової охорони.
Метою навчання є відпрацювання спільної взаємодії щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві. Адже під час пожежонебезпечного періоду одним із головних завдань лісової охорони є недопущення лісових пожеж, а у разі їх виявлення – швидке гасіння.
Першим етапом протипожежного навчання було відпрацювання штабної взаємодії ДП «Новоушицький лісгосп» та 16 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Хмельницькій обл. на рівні керівництва. Було обговорено оповіщення пожежної частини, надання інформації щодо виявлення лісовою охороною осередків займання як в межах лісових масивів так і поза ними, координацію щодо гасіння та надання один одному необхідних сил та засобів.
Під час другого етапу проведення навчання державною лісовою охороною лісгоспу відпрацьовано прийоми та методи  використання  протипожежних ранців «Єрмак» та причіпного пожежного модуля власного виробництва. Також здійснено спільне гасіння умовного осередку лісової пожежі із працівниками 16 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій обл.. з залученням пожежного автомобіля.
Спільні навчання з працівниками місцевої пожежної частини є вкрай важливими, адже вони направлені на плідну взаємодію задля збереження лісів.

Поширити новину