< Попередня новина

Турботи декоративного виробництва
5.05.2020 12:05 - давність новини: 29 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

ДП «Новоушицьке лісове господарство», попри всі карантинні та економічні обмеження весняного періоду 2020 року продовжує розвивати напрямки побічного користування. Підприємство власним коштом закупило та встановило сучасну модульну полікарбонатну теплицю. Вона значно покращить приживлюваність посадкового матеріалу та вихід стандартних укорінених живців цінних декоративних порід. 
Живець – таке маленьке слово, але саме він є для деяких форм рослин єдиним способом розмноження, а у інших випадках він дає змогу зберегти індивідуальні особливості організму. 
З маленької частини рослини, будь то листок чи гілка, може вирости посадковий матеріал для доповнення площ декоративних рослин.
З середини квітня на підприємстві розпочалися роботи по живцюванню декоративних порід. У даний процес задіяно як нову теплицю так і теплиці що були раніше. Для лісокультурних робіт та вирощування декоративного посадкового матеріалу залучено 9 працівниць. На даний час уже висаджено  у теплиці 10 тис живців. 
Кому ж довірити таку клопітку роботу, як не жінці. Саме ніжні, тендітні, працьовиті жіночі руки дбають, аби у Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику завжди вистачало декоративного посадкового матеріалу.
Не одна година підготовки живців змінюється безпосередньо посадкою їх у зволожений пісок для пророщення. А для збільшення шансів успішного вкорінення живці перед посадкою обробляють стимулятором росту.
За весняний період планується заживцювати близько 52 тис штук живців хвойних порід.

Поширити новину