< Попередня новина

Робочий візит посадовців
14.07.2020 10:35 - давність новини: 22 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

Днями до  ДП «Новоушицьке лісове господарсво» з робочим візитом завітали начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Пешко П.С. та перший заступник Золотий П.С.
У ході візиту посадовцями разом із директором ДП «Новоушицький лісгосп» Стецюком П.А. та головним лісничим Лукомським О.О. було оглянуто  акаційові та соснові захисні лісові насадження Новоушицького лісництва, що знаходяться на схилах долини річки Ушиця поблизу сіл Джурджівка та  Миньківці. Олгянуті насадження є результатом роботи підприємства щодо лісорозведення.
 Оглянуто два рекреаційних пункти в межах Браїлівського лісництва та Новоушицького декоративно-квіткового розсадника. Заплановано оновлення малих архітектурних форм.
В межах Новоушицького ДКР оглянуто новозбудовану сучасну теплицю, нещодавно введену в експлуатацію, яка використовується для вирощування декоративного пасадкового матеріалу.
Оглянуто плантації декоративних рослин, посівні відділення лісового розсадника, а саме сіянці дуба звичайного, дуба червоного, горіха чорного та каштана кінського.
Належно оцінено вирощування сіянців із закритою кореневою системою, адже на підприємстві впроваджено сучасну технологію вирощування посадкового матеріалу, завдяки чому отримано відмінні сіянці дуба звичайного у кількості 15 тис. штук. 
Керівництвом обласного управління було вказано на недоліки, визначено позитивні сторони у виробничій діяльності підприємства.

Поширити новину