< Попередня новина

Проведення техради
23.01.2020 08:29 - давність новини: 78 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке ЛГ"

Проведення техради
21 січня 2020 року в приміщенні контори лісгоспу відбулась технічна нарада на якій були присутні лісничі, начальник ДКР та працівники апарату підприємства під головуванням директора  П.А. Стецюка. На нараді було розглянуто цілу низку робочих питань щодо фінансово-економічного та виробничого напрямків діяльності підприємства. А саме: 
1. Перспективи підвищення ефективності використання лісосировинних ресурсів в 2020 році;
2. Забезпечення росту основних показників фінансово-господарської діяльності підприємства;
3. Забезпечення відтворення лісів;
4. Проведення профілактичних заходів з метою зниження виробничого травматизму;
5. Контроль за додержанням законодавства щодо охорони лісів та профілактики правопорушень.
 Під час наради пройшла конструктивна розмова щодо поліпшення діяльності підприємства. Головний економіст Хрустінська М.М.  здійснила аналіз заготівлі деревини і реалізації продукції за 2019 рік. Далі головні спеціалісти підприємства та директор обговорили з керівниками підрозділів ефективність роботи підприємства та можливі втрачені вигоди. 
Головним лісничим висловлено напрямки та пропозиції щодо покращення роботи в лісокультурному напрямку, підвищення рівня механізації робіт, розглянуто робочі питання щодо лісовідновлення в 2020 році.
 Учасники наради здійснили активне обговорення усіх представлених питань. Директор підприємства Стецюк П.А. підбиваючи підсумки техради закликав працівників підвищувати ефективність виробництва та постійно здійснювати оптимізацію виробничих та операційних витрат.

Поширити новину