< Попередня новина

Пожежа у лісі – біда для всіх
23.03.2020 17:00 - давність новини: 17 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лысове господарство"

З встановленням теплої погоди збільшується ризик пожеж. Основною причиною їх виникнення є  недбале поводження з вогнем, порушення протипожежних правил. Особливо зараз, коли активно спалюється суха трава на полях та прилеглих до лісу територіях. 
Задумайтесь, під час пожежі гинуть не лише дерева, а й птахи, звірі, вигорає вся рослинність та земля, на якій потім нічого не росте протягом трьох-чотирьох років.
Задля захисту лісів від пожеж лісова охорона ДП «Новоушицьке лісове господарство» проводить цілий ряд профілактичних заходів. Одним з таких заходів є створення та догляд за мінералізованими смугами.  
Мінералізована смуга – це протипожежний бар’єр створений штучно. Створюють його як правило механізованим способом: трактором з плугом проводиться оранка ґрунту на певну ширину. Під час створення такої смуги мінеральний шар ґрунту   оголюється, а дерен, трава, листя та інші матеріали, що здатні горіти, присипаються землею.
У цьому році працівниками ДП «Новоушицьке лісове господарство» уже проведено догляд за мінералізованими смугами довжиною понад 10 км та планується створення нових – 2 км.
Будьте обережні при поводженні з вогнем під час відпочинку на природі. Адже пожежа у лісі – це біда для всіх!

Поширити новину