< Попередня новина

Посадка в декоративно-квітковому розсаднику
24.04.2020 15:35 - давність новини: 40 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство»

Ліс  - це безцінний дар природи! Ліс дає людині різноманітну сировину, що використовується у багатьох галузях. Він є домівкою для незчисленної кількості його жителів, а ще ліс – легені та окраса нашої планети. 
Здавалося б лише охорона, догляд,відтворення, захист та облік лісу ось головні завдання працівників лісових господарств. Але це не так. Не лісом єдиним живуть лісгоспи. 
ДП «Новоушицьке лісове господарство» має на балансі декоративно-квітковий розсадник, на якому вирощують багато різних видів декоративних рослин.   Діє розсадник уже понад 15 років. В 2019 році реалізація декоративного посадкового матеріалу  склала пім мільйона гривень. Щороку на його території висаджується більше 20 тис. молодих саджанців. 
Для апарату підприємства вже стала доброю традицією допомога у поновленні декоративно-квіткових рослин. Ось і цього року, дотримуючись всіх правил карантину працівники контори підприємства посадили понад 6 тисяч декоративних рослин таких порід, як Туя Брабант, Туя західна колоновидна, Ялівець козацький та Тис ягідний.

Поширити новину