< Попередня новина

Низький уклін
9.05.2020 20:01 - давність новини: 25 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

8 та 9  травня уся Україна  разом з багатьма європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя близько 85 мільйонів людей в усьому світі. Ці дні завжди викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. 
У рамках районних заходів до Дня пам’яті та примирення і з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні директор ДП «Новоушицьке лісове господарство» Стецюк П.А. разом з головою райдержадміністрації Олександром Солов’єм, головою районної ради Олександром Процишем та головою Новоушицької районної ради організації ветеранів України  Василем Смішко 7 травня відвідали  пенсіонера лісової галузі Побожного Володимира Михайловича. Під час візиту пролунали щирі слова подяки за Перемогу та був вручений нагородний Знак народної Пошани «За бойові заслуги».
А сьогодні, 9 травня, працівники ДП «Новоушицьке лісове господарство» вшанували пам'ять про воїнів захисників, які навічно залишились на полях фронтів Другої світової війни, поклавши до підніжжя обеліска квіти.
Шануємо і пам’ятаємо полеглих героїв та низько схиляємо голови перед учасниками тих страшних подій, які й досі не можуть про них забути.

Поширити новину