< Попередня новина

Лісопорушенням ні!
3.02.2020 14:33 - давність новини: 66 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”

Сьогодні на базі ДП «Новоушицьке лісове господарство» відбулася спільна нарада працівників державної лісової охорони та правоохоронців Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу Головного управління національної поліції в Хмельницькій області в особі начальника  О.А.Краковського та начальника слідчого відділу Д.В. Гріфеля  .
Тема наради – співпраця та проведення спільних заходів щодо недопущення лісо порушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісового законодавства.
Під час наради працівники лісової охорони та правоохоронці обговорили створення в лісництвах рейдових бригад пов’язаних із охороною лісових насаджень. При виявленні порушень вирішено притягувати винних осіб до відповідальності в установленому порядку.
Також на порядку денному стояло питання щодо забезпечення роботи гарячої телефонної лінії для оперативного інформування з питань охорони лісових насаджень від лісо порушень.
Директор ДП «Новоушицьке лісове господарство» П.А.Стецюк наголосив на безперервному контролі та перевірці щодо легальності заготівлі і реалізації деревини та маркування її бирками. Зауважив, що потрібно активно налагоджувати комунікації з місцевим населенням: - « На всі питання, які виникають щодо нашої діяльності ми завжди готові відповідати відкрито. Я впевнений, що лише спільна праця допоможе зберегти ліси та не допустити вчинення незаконних дій.»
В свою чергу начальник Новоушицького відділу поліції О.А.Краковський зазначив, що вони готові до співпраці і будуть надавати допомогу у проведенні спільних рейдів щодо виявлення лісопорушень. Також він звернув увагу на своєчасність подання інформації про лісопорушення та браконьєрство, адже вчасно подана інформація дозволяє швидко розкрити злочин.

Поширити новину