< Попередня новина

Базове лісовпорядкування
26.06.2020 11:21 - давність новини: 40 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

У середу 24 червня 2020 року в ДП «Новоушицьке лісове господарство» відбулась технічна нарада.
На технічній нараді було обговорено виконання плану та фінансовий стан підприємства за перше півріччя. Безпосередньо за фінансовий стан доповідала головний економіст Хрустінська М.М. Були обговорені основні показники роботи  ДП «Новоушицький лісгосп». 
По закінченню технічної наради до актового залу були запрошені начальник лісовпорядної партії  Комплексної експедиції ВО Укрдержліспроект Ворох В.М. та інженер-таксатор Погребняк І.Л. Василь Миколайович довів до відома лісової охорони основні положення протоколу засідання першої лісовпорядної наради 2020 року. Після детального розгляду даного протоколу було проведено інструктаж з техніки безпеки після якого проведено  колективні тренування безпосередньо в польових умовах. Спеціалістами підприємства було відвідано чотири ділянки де попередньо було влаштовано пробні площі. 
На цих пробних площах лісова охорона тренувалася окомірно визначати головну породу деревостану, середню висоту, середній діаметр, повноту насадження та захід, якого потребує та чи інша ділянка. 
Лісовпорядкування - комплекс заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, отримання достовірної і всебічної інформації про лісовий фонд України. Згідно з пунктом 1.4.1. Інструкції лісовпорядкування за цільовим призначенням розділяється на первинне, періодичне повторне і безперервне, та спеціальні види обстежень. Періодичне повторне лісовпорядкування проводиться раз на 10 років та є базою для ведення лісового господарства для кожного підприємства.

Поширити новину