< Попередня новина

Засідання профспілки
14.02.2020 14:03 - давність новини: 110 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство»

13 лютого 2020 року на базі ДП «Новоушицьке лісове господарство» відбулося засідання комітету та адміністрації підприємства на якому був присутній голова обласного комітету профспілки працівників лісового господарства – Лісовий Віталій Митрофанович та директор лісгоспу Петро Антонович Стецюк. На засіданні були присутні 4 члени профкому: головний лісничий Лукомський О.О., головний економіст – Хрутінська М.М., помічник лісничого Браїлівського лісництва – Топоровський С.Б., та голова профкому – Кравецька С.В. 
Обговорювали питання про хід виконання колективного договору між адміністрацією підприємства і профспілковою організацією за 2019 року та про внесення змін до колективного договору на 2020 рік.
Завдяки наполегливій праці кожного працівника підприємство досягло хороших показників, що в свою чергу дало можливість забезпечити всіх працівників заробітною платою, соціальними пільгами які передбачені в колективному договорі. Так адміністрація підприємства в тісному зв’язку з профспілковим комітетом вирішували позитивно питання виплат з нагоди ювілейних дат, готували вітальні листівки, пам’ятні адреси для працівників підприємства з врученням грошових винагород, видавалась одноразова допомога в зв’язку з сімейними обставинами, на лікування, на поховання близьких родичів.
За рахунок профкому у 2019 році було закуплено ритуальні корзини, та корзини з нагоди святкування Дня Перемоги, визволення Новоушиччини, до пам’ятника голодомору, загиблих воїнів АТО та інші свята.
Робітники повністю забезпечені спецодягом, є аптечки першої необхідності, відповідно до положення проводились навчання, інструктажі та перевірка знань з охорони праці.
Підвівши підсумки засідання голова профкому Кравецька С.В. наголосила, що колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом в основному виконаний.

Поширити новину