< Попередня новина

весняні роботи у декоративному розсаднику
14.04.2022 13:15 - давність новини: 33 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

Як ви знаєте наше підприємство уже не один рік займається вирощуванням декоративних рослин для озеленення парків, садів, присадибних ділянок та ін..
Задля того, щоб мати здоровий, міцний посадковий матеріал для реалізації навесні потрібно плідно попрацювати. Вегетативне розмноження деревних рослин – один із видів весняних робіт. Час, коли йде швидкий ріст молодих пагонів, у них багато поживних і біологічно активних речовин,  найкращий для успішного укорінення зелених і напівздерев’янілих живців. 
Живцювання – один з видів вегетативного розмноження як листяних, так і хвойних рослин, що масово використовується у декоративних розсадниках, так як отримані сорти і форми максимально схожі на материнські рослини. Важливим моментом у такому розмноженні рослин є те, що саджанці отримані живцюванням раніше отримують товарний  вигляд і готові до реалізації.
Працівники Новоушицького ДКР живцювання проводять в новій теплиці побудованій у 2020 році. Дана теплиця розбита на 22 гряди та вміщає у собі близько 50 тисяч живців. Також в теплиці встановлена автоматична система поливу туманного типу, а задля забезпечення оптимальних умов температурного режиму вона покрита притіняючою сіткою  щільністю 90%.
Після укорінення за молодими живцями будуть доглядати та плекати їх доки вони не стануть окрасою для парків, скверів або чиїхось садиб.

Поширити новину