< Попередня новина

У гості до рідної альма-матер…
29.09.2021 14:53 - давність новини: 27 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

В рамках декади лісотехнічних дисциплін в актовій залі "ВСП Новоушицький фаховий коледж Подільського державного університету" відбулася зустріч за круглим столом «Без любові до лісу – немає любові до професії», яку відвідали колишні випускники коледжу, а зараз працівники ДП «Новоушицьке лісове господарство» Крива Ю. та Кондратов С.
Інженер лісових культур, охорони і захисту лісу Юлія Крива від імені т.в.о. директора ДП «Новоушицьке лісове господарство» Лукомського О.О. вручила дирекції коледжу Грамоту за багаторічну плідну співпрацю в справі підготовки професійних кадрів лісової галузі Новоушиччини, а також подарувала книгу «Енциклопедія лісового господарства Хмельниччини». Також інженер розповіла студентам про власні студентські роки в коледжі, наголосила на  важливості цього етапу для формування майбутнього лісівника.
Теплими слова подяки, адресованими педагогічному колективу розпочав свій виступ Сергій Сергійович Кондратов. Зворушливо та щиро ділився спогадами про студентське життя. Радо давав відповіді на запитання молоді про професійні будні, важливість праці лісівника, головні завдання сьогодні, заробітну плату, тривалість робочого дня тощо. 
Одною з головних обговорюваних  тем круглого столу була тема озеленення країни. Працівники лісгоспу обговорили зі студентами коледжу важливість озеленення навколишнього середовища. Також анонсували Акцію Держлісагенства України «Створюємо ліси разом» яка буде проходити в рамках Програми Президента України «Зелена країна» з 1 жовтня по 31 листопада 2021 року. Лісівники запросили дирекцію коледжу та їх студентів долучитись до цієї акції. Присутні прийняли запрошення з готовністю допомогти лісівникам в справі озеленення та охорони лісових насаджень.

Поширити новину