< Попередня новина

Семінар-практикум по горіху грецькому
26.01.2018 19:32 - давність новини: 4 р.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”

В Новоушицькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся 25. 01. 2018 року семінар-практикум по вивченню прийомів щеплення горіха грецького та промисловій закладці його садів. В роботі даного семінару взяли участь працівники ДП “Новоушицьке лісове господарство”, а саме головний лісний Лукомський О. О., інженер лісових культур Кривий С. В. та робітниці Новоушицького декоративно-квіткового розсаднику – Дроздова Г. С. та Савчук Л. В.
В проведені даного семінару взяли участь науковці, викладачі коледжу, фермери – власники горіховий садів та плантацій, представники влади, селекціонери та просто зацікавлені мешканці. В ході виступів учасників було висвітлено особливості горіха грецького, технології його вирощування та напрямки розвитку горіхового садівництва. Особливу увагу приділено сорто-типу  “Ідеал”, як найбільш перспективному для інтенсивного промислового садівництва, оскільки даний сорто-тип є низькорослим, скороплідним, зазвичай самозапильним та відзначається латеральним плодоношенням.
 Гелеватий О. О., колишній працівник підприємства, провів практичні заняття по різним прийомам щеплення горіха грецького. Також він продемонстрував фото та відеоматеріали як власного  так і міжнародного досвіду по щепленню, селекції та вирощуванню різних форм та сортів горіха грецького. Практична частина була особливо актуальною для робітниць Новоушицького декоративно-квіткового розсаднику по підвищенню власної кваліфікації та перейманню досвіду щеплення горіха грецького.


Поширити новину