< Попередня новина

Облік мисливських тварин
20.02.2020 14:56 - давність новини: 104 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”

Щорічно після закінчення мисливського сезону, згідно ст. 30 «Про мисливське господарство та полювання», користувачі мисливських угідь проводять облік чисельності мисливських тварин. Працівники лісової охорони ДП «Новоушицьке лісове господарство» не відстають від решти і також підводять підсумки.
Облік мисливських тварин проводять щорічно з метою забезпечення раціонального використання  мисливського фонду . Підрахунок проводиться шляхом визначення кількості слідів на сніговому покриві та на місцях підгодівлі тварин. 
Під час сезону полювання 2019-2020 років лісова охорона провела 71 рейд з охорони мисливського фонду та склала 4 протоколи на суму 612 грн. Усі штрафи були оплачені добровільно та у повному обсязі.  
Мисливствознавцем підприємства Кривим С.В. проведено навчання щодо питань безпеки поводження зі зброєю та правил проведення полювання, яке проводиться двічі – на початку та по завершенні мисливського сезону.
 Під час обліку, який проводиться на території мисливських угідь підприємства площею 3931 га, що розташовані на території Струзького лісництва лісова охорона здійснила підрахунок мисливських тварин в кількості: кабани – 13 шт, козулі – 42 шт, зайців-русаків – 119 шт, куниць лісових – 48 шт, бобрів – 32 шт.
По закінченню підрахунку визначаються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, приймається рішення про необхідність часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини.

Поширити новину