< Попередня новина

"День охорони праці"
28.04.2022 15:07 - давність новини: 18 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

Значущість результатів будь-якої діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника.
За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день в світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік ¬– від 2 до 2,3 мільйона осіб.
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. Цього року «День охорони праці» проходить під девізом «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» . 
Сьогодні, з нагоди «Дня охорони праці», у ДП «Новоушицьке лісове господарство»  було проведено навчання для покращення обізнаності працівників підприємства щодо попередження нещасних випадків під час виконання робіт в зоні можливого проведення бойових дій, підготовки персоналу до евакуації, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також надання першої медичної допомоги в критичних умовах.

Поширити новину