< Попередня новина

Безпека понад усе
13.08.2020 17:51 - давність новини: 48 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Новоушицьке лісове господарство"

Днями в ДП «Новоушицьке лісове господарство» провідним інспектором відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайних ситуацій ГУ ДСНС України в Хмельницькій області капітаном служби цивільного захисту Дмитром Клімовим та начальником Новоушицького районного сектору ДСНС у Хмельницькій області Сергієм Залуцьким було проведено перевірку протипожежного стану підприємства.
У ході перевірки було визначено, що з метою запобігання лісовим пожежам в ДП «Новоушицький лісгосп» створено 4 пункти накопичення пожежного інвентарю, а саме в Струзькому, Новоушицькому, Браїлівському та Зеленокуриловецькому лісництвах. На виконання протипожежних заходів у 2020 році виділено 10 тис.грн з яких уже використано 6,2 тис. грн. на страхування членів ДПД, технічне обслуговування пожежного спостереження, запасні частини до ранцевих вогнегасників та друковану продукцію.
Відповідно до Правил пожежної безпеки в лісах України затверджених наказом Держкомлісгоспу України 27.12.2004 №278 та проектної документації підприємством:
- Створено протипожежні бар’єри: мінералізовані смуги 14,3 км з 10 км необхідних;
- Встановлено 8 попереджувальних аншлагів з 3 необхідних;
- Влаштовано 11 шлагбаумів з 1 необхідного.
В загальному лісгосп, а саме пункти накопичення протипожежних засобів, забезпечені всім необхідним на 87%. 
 

Поширити новину